DBCreative
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Evil And Good

3 posters

Go down

Evil And Good Empty Evil And Good

Pisanie  Tapek Czw Sie 30, 2012 7:09 am

Wedlug Mnie, Nie Powinno Byc Ze Za Zabicie Swojego Idzie Sie Do Jaila. Powinno Byc Tak Ze Zabicie Wroga Dostaje Sie Exp (Cos Jak Enfo), A Za Sojusznika Fraga.


Wezmy Sytuacje np. Jest War Zabijesz Swojego Bo Jest Z Innymi I 20 Min Jaila. To Wedlug Mnie Nie Ma Sensu.



@ Jak Nie Przemyslany? To Powiedz Mi Jak Ma Wygladac War? Zabije I Ide Do Jaila? Nigdy Nie Bd Tak Ze Evil vs Good Zawsze Ktos Bedzie Chcial Grac Good Gdy Jego Kumple Evil Lub Na Odwrot.


Ostatnio zmieniony przez Tapek dnia Czw Sie 30, 2012 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz

Tapek
User
User

Liczba postów : 6
Join date : 30/08/2012

Powrót do góry Go down

Evil And Good Empty Re: Evil And Good

Pisanie  Mr. Sambo Czw Sie 30, 2012 7:59 am

Gdyby za wroga był exp to po 2 tygodniach z gry zrobiłby się war serwer .... Pomysł nie przemyślany.

@ Masz trochę racji ... zobaczymy co możemy w tym zmienić, na pewno nie wszystko wejdzie w grę Smile

@ Na pewno nie będzie expa za przeciwnika, z fragami za sojusznika nie możemy zrobić ... Liczymy na pomysły z waszej strony, strony graczy Smile
Mr. Sambo
Mr. Sambo
Moderator
Moderator

Liczba postów : 39
Join date : 20/08/2012
Age : 28

Powrót do góry Go down

Evil And Good Empty Re: Evil And Good

Pisanie  Mweq Pią Sie 31, 2012 9:20 pm

A ja bym dal tak, ze swoich sie w ogole nie da bic, a za przeciwnika dostajesz fraga.

Wedlug mnie nic wiecej nie trzeba zmieniac.

Mweq
User
User

Liczba postów : 9
Join date : 30/08/2012

Powrót do góry Go down

Evil And Good Empty Re: Evil And Good

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach