DBCreative
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

+3
Mr. Sambo
Drax
Pinki17
7 posters

Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Pinki17 Wto Wrz 11, 2012 1:54 pm

Prosze o unban jednej z moich postaci bo mam dosc robienia nowej postaci p otym jak mnie banujesz rownie dobra kara bylo by zabicie lub cofniecie 100 lvli lub 200 a nie ban... Prosze o pozytywne rozpatrzenie moiej prosby... z Powazaniem Morghulis

Pinki17
User
User

Liczba postów : 24
Join date : 03/09/2012

Powrót do góry Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Re: Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Drax Wto Wrz 11, 2012 2:58 pm

Nie będę cię zabijał bądź cofał ci level po tym jak napierdalasz na bocie.. za co kara jest delete a ja i tak daje bana na 7..
Lecz za drugim razem leci delete proste?

Drax
Admin
Admin

Liczba postów : 38
Join date : 23/07/2012

https://dbcreative.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Re: Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Pinki17 Wto Wrz 11, 2012 3:05 pm

powinna byc opcja w sms shopie cos takiego jak unban bylo by o wiele latwiej jesli mozna cos takiego od cb zamowic bardzo prosze o kontakt...

Pinki17
User
User

Liczba postów : 24
Join date : 03/09/2012

Powrót do góry Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Re: Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Mr. Sambo Wto Wrz 11, 2012 5:10 pm

hahahah.... Gosciu expisz na bocie.. to oszustwo, ogarnij gre a potem graj Wink
Mr. Sambo
Mr. Sambo
Moderator
Moderator

Liczba postów : 39
Join date : 20/08/2012
Age : 28

Powrót do góry Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Re: Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Pinki17 Wto Wrz 11, 2012 5:27 pm

jesli nie wnosisz nic w temat prosze sie udzielaj sie Smile

Pinki17
User
User

Liczba postów : 24
Join date : 03/09/2012

Powrót do góry Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Re: Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Pinki17 Sro Wrz 12, 2012 5:08 pm

dajcie mi unbana a dla was zaśpiewam xd

Pinki17
User
User

Liczba postów : 24
Join date : 03/09/2012

Powrót do góry Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Re: Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Murzynka Pią Wrz 14, 2012 10:19 am

Zaśpiewasz, zatańczysz czy zapłacisz... Niestety nic to nie da.

Murzynka
User
User

Liczba postów : 23
Join date : 25/07/2012

Powrót do góry Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Re: Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Grimenker Pią Wrz 14, 2012 11:17 am

Heh Ja takze dostalem bana na 7 dni ;] i to za nic bo biegalem Daszujac (klikajac prawy przycisk myszki na mapie) Admin moglby chociarz napisac cos do mnie odrazu bym odpisal a on ban bo pomyslal ze jak tak biegam to bot odrazu -.-

Grimenker
User
User

Liczba postów : 6
Join date : 13/09/2012

Powrót do góry Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Re: Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Pinki17 Pon Wrz 17, 2012 9:03 pm

pzdr dla admina ktory sie na mnie uwziol kompletnie sprawdza tylko i wylacznie mnie a gdy mnie sprawdzi daje loga ... zajmij sie czyms pozytecznym zamiast dreczeniem ludzi Smile

Pinki17
User
User

Liczba postów : 24
Join date : 03/09/2012

Powrót do góry Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Re: Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Vokky Nie Lis 11, 2012 6:41 pm

PINKI KUR^WA!!. Zachowujesz sie jak bachor... ty masz 10 lat na krzyz NO STARY OGARNIJ SIE ! .
Na innych serwerach za elfa dostaniesz perma...
Kur^wa ty sie ciesz ze dostales na 7 bo ja min . bym ci dal na 6 miesiecy;/ albo nawet na rok bo to jest oszustwo !!!.
Vokky
Vokky
User
User

Liczba postów : 15
Join date : 10/11/2012

Powrót do góry Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Re: Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Biszk12 Nie Lis 11, 2012 9:53 pm

Dziwi mnie głupota ludzi, którzy myślą iż mając bota są kimś. Jeśli cie nudzi robienie new harow to poprostu nie jedź na bocie.
Biszk12
Biszk12
User
User

Liczba postów : 43
Join date : 04/11/2012

Powrót do góry Go down

Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis Empty Re: Unban Valar Morghulisor Pinczeros Morghulis

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach