DBCreative
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

blokada expowiska (Fix)

2 posters

Go down

blokada expowiska (Fix) Empty blokada expowiska (Fix)

Pisanie  Bzyku Sob Gru 08, 2012 4:58 pm

Pisałem już jedną wiadomość ale widze ktoś sobie to zlewa , piszę ponownie przez cały dzieć Fix - Le Blanc bo to jedna postać na MC stawia przed bramką na imegga boota w pz a 2 postacią booci może wyłączycie tam pz... albo bana mu dacie bo to przesada cały dzień i nikt tego nie zauważył ??
Pozdrawiam Dramat .

Bzyku
User
User

Liczba postów : 36
Join date : 05/11/2012

Powrót do góry Go down

blokada expowiska (Fix) Empty Re: blokada expowiska (Fix)

Pisanie  usz4t Sro Gru 12, 2012 2:05 am

Bzyku napisał:Pisałem już jedną wiadomość ale widze ktoś sobie to zlewa , piszę ponownie przez cały dzieć Fix - Le Blanc bo to jedna postać na MC stawia przed bramką na imegga boota w pz a 2 postacią booci może wyłączycie tam pz... albo bana mu dacie bo to przesada cały dzień i nikt tego nie zauważył ??
Pozdrawiam Dramat .

hahaha jestes smieszną dziewczynka bzyku po 1 odpi.erdol sie odemnie a jak cos ci nie pasuje niech admini sprawdza ip i powiem ci tak jak masz co do mnie to i tak nie chce tego sluchac bo jestes bachorem ktorego nie da sie sluchac i dobrze ze wybociles ten lvl zanim tu nie gralem bo teraz bys nie poexpil cwaniaczku

usz4t
User
User

Liczba postów : 11
Join date : 02/12/2012

Powrót do góry Go down

blokada expowiska (Fix) Empty Re: blokada expowiska (Fix)

Pisanie  Bzyku Sro Gru 12, 2012 8:52 am

usz4t napisał:
Bzyku napisał:Pisałem już jedną wiadomość ale widze ktoś sobie to zlewa , piszę ponownie przez cały dzieć Fix - Le Blanc bo to jedna postać na MC stawia przed bramką na imegga boota w pz a 2 postacią booci może wyłączycie tam pz... albo bana mu dacie bo to przesada cały dzień i nikt tego nie zauważył ??
Pozdrawiam Dramat .

hahaha jestes smieszną dziewczynka bzyku po 1 odpi.erdol sie odemnie a jak cos ci nie pasuje niech admini sprawdza ip i powiem ci tak jak masz co do mnie to i tak nie chce tego sluchac bo jestes bachorem ktorego nie da sie sluchac i dobrze ze wybociles ten lvl zanim tu nie gralem bo teraz bys nie poexpil cwaniaczku

hehe o to chodzi że admini już i tak mają wyjebane na tą grę w takim razie skoro nie widzą co się dzieje , ja jestem bachorem? hehe ,słabo mnie znasz synku, ale twoje zdanie zwisa mi jak powietrze. Pozdrawiam:)

Bzyku
User
User

Liczba postów : 36
Join date : 05/11/2012

Powrót do góry Go down

blokada expowiska (Fix) Empty Re: blokada expowiska (Fix)

Pisanie  usz4t Czw Gru 13, 2012 7:44 pm

Bzyku napisał:
usz4t napisał:
Bzyku napisał:Pisałem już jedną wiadomość ale widze ktoś sobie to zlewa , piszę ponownie przez cały dzieć Fix - Le Blanc bo to jedna postać na MC stawia przed bramką na imegga boota w pz a 2 postacią booci może wyłączycie tam pz... albo bana mu dacie bo to przesada cały dzień i nikt tego nie zauważył ??
Pozdrawiam Dramat .

hahaha jestes smieszną dziewczynka bzyku po 1 odpi.erdol sie odemnie a jak cos ci nie pasuje niech admini sprawdza ip i powiem ci tak jak masz co do mnie to i tak nie chce tego sluchac bo jestes bachorem ktorego nie da sie sluchac i dobrze ze wybociles ten lvl zanim tu nie gralem bo teraz bys nie poexpil cwaniaczku

hehe o to chodzi że admini już i tak mają wyjebane na tą grę w takim razie skoro nie widzą co się dzieje , ja jestem bachorem? hehe ,słabo mnie znasz synku, ale twoje zdanie zwisa mi jak powietrze. Pozdrawiam:)

Haha Dla Mnie Jestes Smieszny Postac Mi Znikneła Hahahahaha Wez Popatrz Na Siebie Zobacz Co Piszesz Dla Mnie To Ty Jestes Gorzej Niz Uposledzony... Masz Bota A Nie Umiesz Go Ustawic Wpadam Po Ciebie I Solo Padasz Hahahahahaa

usz4t
User
User

Liczba postów : 11
Join date : 02/12/2012

Powrót do góry Go down

blokada expowiska (Fix) Empty Re: blokada expowiska (Fix)

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach