DBCreative
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Exp na paccu

4 posters

Go down

Exp na paccu Empty Exp na paccu

Pisanie  logan433 Nie Lis 18, 2012 12:58 am

Witam, dzis dostalem pacca i ku mojemu zdziwieniu po dodaniu premium na swoje konto Exp za moby nic sie nie zmienil, a wiec nasuwa sie tutaj moje pytanie, czy nie ma czegos takiego jak +20%/30% expa dla ludzi posiadajacych premium? ;o
przeciez glownie po to kupuje sie Pacca - aby szybciej wbijac lv, owszem w nagrode za kupno owego premium dostajemy kilka wysp, nowe transformacje ( po rebie ) a takze nowe skille, ale cos nie cos od zycia wiecej by sie chcialo, np. wiecej expa. jest to tylko taka moja osobista sugestia, moze nie tylko moja, kolega ktory dzis kupil premium tak samo jest oburzony tym iz nie ma zwiekszonego expa...
pozdrawiam.

logan433
User
User

Liczba postów : 9
Join date : 13/11/2012

Powrót do góry Go down

Exp na paccu Empty Re: Exp na paccu

Pisanie  Biszk12 Nie Lis 18, 2012 11:50 am

Uwierz mi. Te nowe planety dla pacc są 100% lepsze od innych. Pacc daje mnóstwo nowych czarów i reborn, który jest na tym serwerze bez cenny. Exp 20/30% jest zbędny patrząc na planety typu z Cellami gdzie można spokojnie 2kk nabić Smile
Biszk12
Biszk12
User
User

Liczba postów : 43
Join date : 04/11/2012

Powrót do góry Go down

Exp na paccu Empty Re: Exp na paccu

Pisanie  Aero Nie Lis 18, 2012 2:11 pm

Większego expa za pacc nie ma co robić bo by były jeszcze większe lvl niż są chyba że zmniejszyć exp bez pacc ale to już nie zależy ode mnie tylko od was

Aero
User
User

Liczba postów : 23
Join date : 24/07/2012

Powrót do góry Go down

Exp na paccu Empty Re: Exp na paccu

Pisanie  dymson Nie Lis 18, 2012 6:23 pm

Ja bym proponował żeby administracja zrobiła jakieś nowe expy

dymson
User
User

Liczba postów : 1
Join date : 30/09/2012

Powrót do góry Go down

Exp na paccu Empty Re: Exp na paccu

Pisanie  logan433 Nie Lis 18, 2012 7:12 pm

dymson napisał:Ja bym proponował żeby administracja zrobiła jakieś nowe expy

to jest bez sensu pomysl, bo tych expow jest naprawde duzo, expic gdzie jest uwierz mi Smile

Aero napisał:Większego expa za pacc nie ma co robić bo by były jeszcze większe lvl niż są chyba że zmniejszyć exp bez pacc ale to już nie zależy ode mnie tylko od was

Dziekuje za odpowiedz Smile Exp wydaje mi sie ze bez pacc, tak samo jak na pacc jest odpowiedni, dziekuje za wytlumaczenie mi expienia na wyspach od Premium Smile Temat moim zdaniem do zamkniecia, dowiedzialem sie wszystkiego co chcialem.
Pozdrawiam. Kazeshi Smile

logan433
User
User

Liczba postów : 9
Join date : 13/11/2012

Powrót do góry Go down

Exp na paccu Empty Re: Exp na paccu

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach