DBCreative
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zniknięcie postaci... Bzyku

5 posters

Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Bzyku Czw Lis 15, 2012 8:00 am

Dziś z rana wstaje próbuje się zalogować , patrze a mojej postaci Bzyku nie ma .. po prostu znikła . Proszę szanownych GM-ów o zwrot jak najszybszy mojej postaci i wyjaśnienie tego błędu pozdrawiam Serdecznie.

Bzyku
User
User

Liczba postów : 36
Join date : 05/11/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Bzyku Czw Lis 15, 2012 11:20 am

Bzyku napisał:Dziś z rana wstaje próbuje się zalogować , patrze a mojej postaci Bzyku nie ma .. po prostu znikła . Proszę szanownych GM-ów o zwrot jak najszybszy mojej postaci i wyjaśnienie tego błędu pozdrawiam Serdecznie.

Fakt przyznaje się publicznie używałem boota , nie będę ściemniał .. ale fakt jest taki ze boota mam od nie długiego czasu ,jest to moja 1 kara za takie coś proszę o jakąś łaske od Was w postaci bana na parę dni , gdyż namęczyłem się robiąc tę postać. Wiem ,że inne osoby takie kary na pare dni ban dostawały wydaje mi się ,że jak na 1 karę mi również jak najbardziej przysługuję.
A Ja postaram się z mojej strony o jak najlepszą poprawę. A nie chciałbym odchodzić tak szybko z tego servera. Pozdrawiam.

Bzyku
User
User

Liczba postów : 36
Join date : 05/11/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  logan433 Czw Lis 15, 2012 10:31 pm

zrob nowa postac... tylko tym razem bez bota ^^ bo tym razem pewnie perma dostaniesz Very Happy... ciesz sie ze tylko delete polecial Smile za bota ban powinien byc perm no ale, skoro taka decyzja GMa, nie podwazam Very Happy
pozdrawiam Smile

logan433
User
User

Liczba postów : 9
Join date : 13/11/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Bzyku Czw Lis 15, 2012 11:00 pm

logan433 napisał:zrob nowa postac... tylko tym razem bez bota ^^ bo tym razem pewnie perma dostaniesz Very Happy... ciesz sie ze tylko delete polecial Smile za bota ban powinien byc perm no ale, skoro taka decyzja GMa, nie podwazam Very Happy
pozdrawiam Smile
Logan nie znasz dobrze sytuacji , najlepiej sie nie wypowiadaj. Ja bardzo dobrze rozumiem swoją kare i w zasadzie już nie chce jej podważać ale zależy mi choćby na tych itemkach które ja sam ręcznie zdobyłem.

Bzyku
User
User

Liczba postów : 36
Join date : 05/11/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  znajomy Pią Lis 16, 2012 10:16 am

Za bota jest delete więc nie masz co prości

znajomy
Gość


Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Biszk12 Pią Lis 16, 2012 8:47 pm

Przykro mi Bzyku. Najlepszy Reborn i level :<
Szkoda, że używałeś bota myślałem, że jesteś lepszy :<
Biszk12
Biszk12
User
User

Liczba postów : 43
Join date : 04/11/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Bzyku Pią Lis 16, 2012 10:45 pm

Biszk12 napisał:Przykro mi Bzyku. Najlepszy Reborn i level :<
Szkoda, że używałeś bota myślałem, że jesteś lepszy :<

Nie ukrywajmy sie 60-80% graczy korzysta z tego typu pomocy do expa. Ja zaczełem to robić dopiero od tego serva fakt mam zasłużoną nauczkę , ale z bota korzystałem 2-3 dni przed deleted. Itemy jakie zdobyłem nie były częscią pomocy boota i to trochę lipa bo chociaż te itemy Administracja mogła by mi zwrócic bo bez nich nie warto juz mi grać. już odeszło z servera sporo osób .. szkoda bo nawet nie bedzie z kim questow zrobić więc też się nad tym zastanawiam. Ale mimo wszystko w razie jakby miało do tego dojść miło będę wspominał ten server Smile)
Pozdrawiam.

Bzyku
User
User

Liczba postów : 36
Join date : 05/11/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  usz4t Sro Gru 12, 2012 2:17 am

Bzyku napisał:
Biszk12 napisał:Przykro mi Bzyku. Najlepszy Reborn i level :<
Szkoda, że używałeś bota myślałem, że jesteś lepszy :<

Nie ukrywajmy sie 60-80% graczy korzysta z tego typu pomocy do expa. Ja zaczełem to robić dopiero od tego serva fakt mam zasłużoną nauczkę , ale z bota korzystałem 2-3 dni przed deleted. Itemy jakie zdobyłem nie były częscią pomocy boota i to trochę lipa bo chociaż te itemy Administracja mogła by mi zwrócic bo bez nich nie warto juz mi grać. już odeszło z servera sporo osób .. szkoda bo nawet nie bedzie z kim questow zrobić więc też się nad tym zastanawiam. Ale mimo wszystko w razie jakby miało do tego dojść miło będę wspominał ten server Smile)
Pozdrawiam.


haha Bzyku Tylko Sie Nie Poplacz Ogolnie Kazdy Zlapany Bot Powinien Konczyc sie Deletem Acc i Tyle A Co Do Dramata On Naprawde Placze Jak Dziecko Za Postac W Jakiejs Grze I Teraz Jest Dowod Ze On Uzywa Bota I Dlaczego Administracja Nic Z Tym Nie Robi ?? Bo Boi Się Że Ludzie Odejdą Czy Co Wgl Administratorzy Poświecajcie Troche Wiecej Czasu I Uwagi Na Forum...

usz4t
User
User

Liczba postów : 11
Join date : 02/12/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Bzyku Sro Gru 12, 2012 8:55 am

usz4t napisał:
Bzyku napisał:
Biszk12 napisał:Przykro mi Bzyku. Najlepszy Reborn i level :<
Szkoda, że używałeś bota myślałem, że jesteś lepszy :<

Nie ukrywajmy sie 60-80% graczy korzysta z tego typu pomocy do expa. Ja zaczełem to robić dopiero od tego serva fakt mam zasłużoną nauczkę , ale z bota korzystałem 2-3 dni przed deleted. Itemy jakie zdobyłem nie były częscią pomocy boota i to trochę lipa bo chociaż te itemy Administracja mogła by mi zwrócic bo bez nich nie warto juz mi grać. już odeszło z servera sporo osób .. szkoda bo nawet nie bedzie z kim questow zrobić więc też się nad tym zastanawiam. Ale mimo wszystko w razie jakby miało do tego dojść miło będę wspominał ten server Smile)
Pozdrawiam.


haha Bzyku Tylko Sie Nie Poplacz Ogolnie Kazdy Zlapany Bot Powinien Konczyc sie Deletem Acc i Tyle A Co Do Dramata On Naprawde Placze Jak Dziecko Za Postac W Jakiejs Grze I Teraz Jest Dowod Ze On Uzywa Bota I Dlaczego Administracja Nic Z Tym Nie Robi ?? Bo Boi Się Że Ludzie Odejdą Czy Co Wgl Administratorzy Poświecajcie Troche Wiecej Czasu I Uwagi Na Forum...

Szczyt kurestwa i hamstwa teraz wykazujesz.. nie dość ,że boocisz , uzywasz MC to dodatkowo się żalisz ,że ktoś używa tego samego?? Nie mam ochoty z takimi KURW*MI gadać . Jak ma tak być dalej na servie co wy dalej robicie to Ja i pare osób odchodzi, w sposób sszczególny.

Bzyku
User
User

Liczba postów : 36
Join date : 05/11/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  usz4t Czw Gru 13, 2012 12:41 am

Bzyku napisał:
usz4t napisał:
Bzyku napisał:
Biszk12 napisał:Przykro mi Bzyku. Najlepszy Reborn i level :<
Szkoda, że używałeś bota myślałem, że jesteś lepszy :<

Nie ukrywajmy sie 60-80% graczy korzysta z tego typu pomocy do expa. Ja zaczełem to robić dopiero od tego serva fakt mam zasłużoną nauczkę , ale z bota korzystałem 2-3 dni przed deleted. Itemy jakie zdobyłem nie były częscią pomocy boota i to trochę lipa bo chociaż te itemy Administracja mogła by mi zwrócic bo bez nich nie warto juz mi grać. już odeszło z servera sporo osób .. szkoda bo nawet nie bedzie z kim questow zrobić więc też się nad tym zastanawiam. Ale mimo wszystko w razie jakby miało do tego dojść miło będę wspominał ten server Smile)
Pozdrawiam.


haha Bzyku Tylko Sie Nie Poplacz Ogolnie Kazdy Zlapany Bot Powinien Konczyc sie Deletem Acc i Tyle A Co Do Dramata On Naprawde Placze Jak Dziecko Za Postac W Jakiejs Grze I Teraz Jest Dowod Ze On Uzywa Bota I Dlaczego Administracja Nic Z Tym Nie Robi ?? Bo Boi Się Że Ludzie Odejdą Czy Co Wgl Administratorzy Poświecajcie Troche Wiecej Czasu I Uwagi Na Forum...

Szczyt kurestwa i hamstwa teraz wykazujesz.. nie dość ,że boocisz , uzywasz MC to dodatkowo się żalisz ,że ktoś używa tego samego?? Nie mam ochoty z takimi KURW*MI gadać . Jak ma tak być dalej na servie co wy dalej robicie to Ja i pare osób odchodzi, w sposób sszczególny.


Haha WYPIER.DALAJ Powiem Ci Tyle A Po 2 Nie Uzywam Mc Lamusie

usz4t
User
User

Liczba postów : 11
Join date : 02/12/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Biszk12 Czw Gru 13, 2012 5:46 pm

Usz4t i Bzyku. Ogar trochę :>
Admin miał na pewno jakieś podstawy do Delete.
Biszk12
Biszk12
User
User

Liczba postów : 43
Join date : 04/11/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  usz4t Czw Gru 13, 2012 7:42 pm

Biszk12 napisał:Usz4t i Bzyku. Ogar trochę :>
Admin miał na pewno jakieś podstawy do Delete.

No Napewno Bot To Bot A Teraz Oni Blokuja Spota I Co Teraz Nie Umiesz Biszk Pokazac Jak Oni Blokuja Spota Po Co ? Jak Trzymasz Z Nimi To Tak Jest !

usz4t
User
User

Liczba postów : 11
Join date : 02/12/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Biszk12 Pią Gru 14, 2012 7:20 pm

Po 1 bo tam nie zbyt często wbijam ;P
Po 2 Prawda trzymam się ich, co nie oznacza, że oszukuje system i pozwalam na boty :< Działam na 2 liniach frontu ;P
Biszk12
Biszk12
User
User

Liczba postów : 43
Join date : 04/11/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Dizer Sob Gru 15, 2012 12:23 am

Napisz sie pisac z malych liter, a nie co jedno slowo wielka litera, analfabeto jebany. elo nobeczki

Dizer
Gość


Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Purple haze Sob Gru 15, 2012 1:02 am

Dizer napisał:Napisz sie pisac z malych liter, a nie co jedno slowo wielka litera, analfabeto jebany. elo nobeczki



Napisz sie pisać ? JEBANY ANALFABETO

Purple haze
User
User

Liczba postów : 14
Join date : 13/10/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  usz4t Sob Gru 15, 2012 8:07 am

Purple haze napisał:
Dizer napisał:Napisz sie pisac z malych liter, a nie co jedno slowo wielka litera, analfabeto jebany. elo nobeczki



Napisz sie pisać ? JEBANY ANALFABETO

hahahahaha purple cisniesz go na forum a jestes z nim w team hahah
jaka patologia ! Very Happy

usz4t
User
User

Liczba postów : 11
Join date : 02/12/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Biszk12 Sob Gru 15, 2012 11:29 am

@up hehe xd
A jeśli to było do mnie to piszę z dużych liter by podkreślić i nadać temu słowu jakąś wartość Very Happy
Biszk12
Biszk12
User
User

Liczba postów : 43
Join date : 04/11/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Purple haze Sob Gru 15, 2012 1:24 pm

usz4t napisał:
Purple haze napisał:
Dizer napisał:Napisz sie pisac z malych liter, a nie co jedno slowo wielka litera, analfabeto jebany. elo nobeczki



Napisz sie pisać ? JEBANY ANALFABETO

hahahahaha purple cisniesz go na forum a jestes z nim w team hahah
jaka patologia ! Very Happy

Mój team to tylko Dramat. Kapciu Smile

Purple haze
User
User

Liczba postów : 14
Join date : 13/10/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Dizer Nie Gru 16, 2012 2:27 pm

Ło jezu literowka, przynajmniej pisze normalnie, nie tak jak Ty baranie, elo noobeczeki

Dizer
Gość


Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty hehehehehe :)))

Pisanie  Bzyku Nie Gru 16, 2012 9:16 pm

Dizer napisał:Ło jezu literowka, przynajmniej pisze normalnie, nie tak jak Ty baranie, elo noobeczeki

W każdym bądź razie wydygaliście wara i uciekliście z servera ze spuszczonym ogonem. War wygrany przez Ganja Mafia !! Wyszło tak jak Ci mówiłem dużo gadasz mało robisz. mimo wsszystko chociaż przez chwilkę daliście nam jakieś zajęcie na servie . Papa Maskotki .

Bzyku
User
User

Liczba postów : 36
Join date : 05/11/2012

Powrót do góry Go down

Zniknięcie postaci... Bzyku Empty Re: Zniknięcie postaci... Bzyku

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach